MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 13978200
nr 1397 8200
Schatull
Asien, tidigt 1900-tal, lackarbete. Längd: 28, djup: 20 cm, höjd: 22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:01:55
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr